Audycje
...

Słuchasz i Wiesz

Słuchasz i Wiesz to audycja o życiu naszego miasta. Wiadomości, zapowiedzi i relacje z imprez i ciekawych wydarzeń w naszym mieście.

Audycję prowadzi :Agnieszka Kraińska,
Dzień: poniedziałek (19:00)

...

Live with passion!

Przy śniadaniu lubi włączyć sobie The Weeknda, w ciągu dnia przemierza drogi z mocnym kalifornijskim vibe, zasypia do Joy Division. Łukasz Rawski to prawdziwa mieszanka wybuchowa jeśli chodzi o muzykę. "Live with passion!" to audycja muzyczna, gdzie tematem przewodnim będzie głównie rap, jednak nie będzie brakowało smaczków z innych gatunków. Omówienie nowości, konkursy, ciekawi goście.

Audycję prowadzi :Łukasz Rawski,
Dzień: wtorek (19:30)

...

Z pasji utkane

Z pasji utkane - to nowy cykl audycji w Radio Żory, który poprowadzi Sylwia Paradowska. Gośćmi w trakcie programu są mieszkańcy naszego miasta, którzy opowiadają o swoich pasjach i zainteresowaniach

Audycję prowadzi :Sylwia Paradowska,
Dzień: czwartek (19:00)

...

Rajzefiber

Audycja o podróżach - tych dalekich, na krańce świata, ale też całkiem bliskich, a być może i mentalnych. A że nie samym podróżowaniem żyjemy to porozmawiamy również o ciekawostkach ze świata, innych kulturach, imprezach podróżniczych w naszym lokalnym otoczeniu i tym, co akurat będzie warte powiedzenia.

Audycję prowadzi :Natalia Wilczek, Weronika Waszczuk,
Dzień: czwartek (18:00)

...

Szalony Wierch

Audycja o górskich podróżach

Audycję prowadzi :Aleksandra Weber,
Dzień: wtorek (18:30)

Strona Główna
pogoda
facebook