Radio Żory - Miejskie Radio Internetowe
wiadomości

Uwaga na utrudnienia na ul. Dworcowej - rusza remont przejazdu kolejowego

Autor: Radio Żory, Dodano dn.24-02-2018, 00:08:58

W poniedziałek, 26 lutego od godziny 9:00 rozpocznie się remont przejazdu kolejowego na ul. Dworcowej. Na czas remontu przejazd będzie zamknięty dla ruchu drogowego a autobusy BKM (linie 03, 04, 06) będą jeździły objazdem (nie będą obsługiwane przystanki pomiędzy rondem z bramą a przejazdem kolejowym). Utrudnienia w ruchu potrwają trzy tygodnie.

Podczas trwania prac na przejeździe kolejowym na ul. Dworcowej mogą wystąpić opóźnienia w stosunku do planowanego rozkładu jazdy BKM. Poniżej zamieszczamy trasy autobusów linii 03, 04, 06 na czas trwania remontu przejazdu kolejowego, które zostały opublikowane na stronie UM Żory.

- linie 03 i 04 – autobusy będą jeździły od przystanku Dworzec Autobusowy przez drogę krajową nr 81 (Wiślanka) i ul. Leśną z pominięciem przystanku Dworcowa. Na okres objazdów w pobliżu skrzyżowania ul. Leśnej z ul. Mikołowską zlokalizowany będzie dodatkowy przystanek. Autobusy z Kleszczówki z przystanku Dworzec Kolejowy będą jeździły ul. Leśną i dalej drogą krajową nr 81 do przystanku Dworzec Autobusowy z pominięciem przystanków: Dworcowa – Kolejowa, Dworcowa.

- linia 06 – autobusy będą jeździły z przystanku Dworzec Autobusowy przez drogę krajową nr 81 bezpośrednio do przystanku Leśna – Miasteczko Westernowe z pominięciem przystanków Dworcowa i Dworcowa – Leśna. W kierunku przeciwnym z przystanku Leśna - Miasteczko Westernowe autobusy pojadą drogą krajową nr 81 bezpośrednio do przystanku Dworzec Autobusowy z pominięciem przystanków: Dworzec Kolejowy, Dworcowa – Kolejowa, Dworcowa.

 

 

źródło : www.zory.pl

Pogoda
Zobacz także
facebook