Ładowanie...

XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej Żory 2021

Autor: A. Ko, Ostatnia aktualizacja: 13-01-2021, 16:05:38

XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej Żory 2021
XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej odbędzie się w dniach od 18 do 19 lutego br. w kinie „Na Starówce” w Żorach. Festiwal składał się będzie z trzech etapów a uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe.


TERMINARZ

Etap I – do 12 lutego 2021 r na adres e-mail dorotaj87@gmail.com należy wysłać wypełnioną kartę zgłoszenia (karta dostępna jest na stronie MOK Żory, link na końcu artykułu). Wszyscy uczestnicy przystępujący do festiwalu wyrażają zgodę na udział w finale festiwalu (etap III)

Etap II – przesłuchania konkursowe zgłoszonych uczestników, które odbędzie się 18 lutego.

Etap III -  przygotowanie uczestników i laureatów do Koncertu Galowego Festiwalu FIM, który odbędzie się 19 lutego o godz. 17.00 w kinie „Na Starówce„


ZASADY ORAZ WARUNKI UCZESTNICTWA

  • Udział w festiwalu jest bezpłatny, nie ma ograniczeń wiekowych. Uczestnicy festiwalu będą występowali z podziałem na solistów i zespoły wg trzech kategorii wiekowych:  do lat 11, od 12 do 16 lat oraz 17 i więcej lat.

  • Każdy z uczestników musi przygotować i przedstawić (do 5 min) jedną piosenkę należącą do repertuaru filmowego lub musicalowego (bajki, filmy, seriale lub musicale). Tematyka wyboru piosenki oraz języka wykonania dowolna. 
  • Przesłuchania będą prowadzone wg grup wiekowych w kolejności od najmłodszej do najstarszej. Godzina przesłuchania konkursowego będzie wysłana przez organizatora po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń uczestników do festiwalu.  


XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej odbędzie się pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Żory - Piotra Kosztyły.


Koordynatorki festiwalu: 

Dorota Jurczyk (tel. 602234172 dorotaj87@gmail.com)

Aleksandra Grygierzec (tel. 601510751 lub aleksandra.grygierzec@gmail.com)


Karta zgłoszenia, regulamin oraz oświadczenie można znaleźć na stronie mok.zory.pl : http://mok.zory.pl/aktualnosc-1362-xi_festiwal_piosenki_filmowej_i.html


źródło: MOK Żory