Ładowanie...

Zagłosuj na żorską bibliotekę w konkursie "Modernizacja Roku i Budowa XXI w."

Autor: informacja prasowa, Ostatnia aktualizacja: 01-04-2021, 10:19:39

Zagłosuj na żorską bibliotekę w konkursie "Modernizacja Roku i Budowa XXI w."

Tytuł „Modernizacji Roku & Budowy XXI w.” przyznawany jest wyjątkowym inwestycjom już od 25 lat. Co roku wyłonione zostają najlepsze, wyróżniające się szczególnymi walorami przedsięwzięcia budowlane - projekty, które za cel obrały sobie ratowanie obiektów dziedzictwa minionych pokoleń. W tym roku szansę na zaszczytny tytuł ma nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Ottona Sterna w Żorach.

Budynek, w którym obecnie mieści się żorska biblioteka zachwyca funkcjonalnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Dawny budynek młyna elektrycznego dziś stał się nowoczesną siedzibą biblioteki z doskonale wyposażoną czytelnią prasy, wypożyczalnią dla dzieci, młodzieży i dorosłych, świetnie zaopatrzonym działem multimediów, pracownią dla twórców, a także wielofunkcyjną salą konferencyjną czy studiem nagraniowym.

Zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie internetowym i oddanie głosu na budynek żorskiej biblioteki. Głosowanie startuje 1 kwietnia o godzinie 12:00!

Aby zagłosować należy:

  1. Wejść na stronę: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/2262/plebiscite/stage-1?arg_1=stage-1

  2. Wyszukać zgłoszony obiekt według województwa lub po nazwie obiektu.

  3. Kliknąć na wybrany obiekt, a następnie „zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos".

  4. Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć „Nie jestem robotem” - a po udanej weryfikacji kliknąć „Zagłosuj”, na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.

  5. Gotowe! Twój głos został oddany.

Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie.


źródło: UM Żory

fot. UM Żory