Ładowanie...

ROCK Pszów - koncert ponad podziałami już 20 listopada

Autor: A. Ko / mat. prasowe, Ostatnia aktualizacja: 08-11-2021, 12:54:29

ROCK Pszów - koncert ponad podziałami już 20 listopada

Festiwal Rock Trendy w Pszowie na ten jeden wyjątkowy wieczór zmieni się na "ROCK Pszów" - KONCERT PONAD PODZIAŁAMI. Z tego miejsca zapraszamy wszystkich smakoszy gitarowego grania do udziału w wyjątkowym koncercie, który ma pokazać, że nie ma między nami podziałów, nie ma nienawiści i nikt nie jest ani lepszy, ani gorszy, że wszyscy jesteśmy tacy sami. 

"ROCK Pszów" jest koncertem, który ma dać Wam dużo pozytywnej energii i bardzo dużą dawką dobrej rockowej muzyki. Organizatorzy gwarantują, że będzie koncertowo, rockowo, pięknie, głośno i radośnie. A kto zagra? 

Rozgrzeją Was m.in. Zespół RUMORE pochodzący z Cieszyna, tworzą go trzy osobowości muzyczne, grają muzykę z pogranicza indie, rock'a i grunge'u. Debiutancki album CZAS/O/PRZESTRZEŃ stworzyli będąc jeszcze w liceum, na swoim koncie mają wiele zagranych koncertów (www.facebook.com/rumoreofficial).

Kolejną kapelą, który nie pozwoli Wam się nudzić, będzie zespół BATNA tegoroczny zwycięzca Antyfestu Antyradia, laureat "Złotej Kosy" oraz dwukrotny zwycięzca rockowej listy Turbo Top w Antyradiu. Chłopaki grają bezkompromisowego rocka z elementami metalowych pazurów. 

A teraz wisienki na torcie czyli dwie gwiazdy wieczoru: TRANSGRESJA oraz ZENEK KUPATASA, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Transgresja swoimi kompozycjami wciąga w świat energetycznego psychodelicznego rocka. Elementem charakterystycznym koncertów zespołu jest także przykuwająca oko oprawa wizualna. Kontrastowa gra świateł oraz stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych oddziałują na wyobraźnię słuchacza, doskonale dopełniając chwytliwe, bujające melodie i wytwarzając przy tym unikalny klimat koncertów, które na długo zapadają w pamięć. (www.facebook.com/transgresja). Zenka Kupatasa i jego najsłynniejsze koncertowe przytulasy zna już cała Polska, zespół znany jest nie tylko z energetycznych koncertów, ale i bardzo wyszukanych tekstów. Każdy koncert Zenka to prawdziwa przygoda z filmu fantasy.

Festiwal odbędzie się 20 listopada 2021 roku od g. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie ( Pszów, ul. Traugutta 1).

CENY BILETÓW:49 zł - PRZEDSPRZEDAŻ69 zł - DZIEŃ KONCERTUMIEJSCA SPRZEDAŻY BILETÓW:ON - LINE na www.kupbilecik.pl/imprezy/63942/Psz%C3%B3w/Rock+Psz%C3%B3w+-+Koncert+ponad+podzia%C5%82ami/

MOK Pszów -  ul. Traugutta 1