Ładowanie...

Reaktywacja Żory świętowała swoje 10-lecie

Autor: A. Ko / mat. prasowe, Ostatnia aktualizacja: 29-06-2022, 19:26:44

Reaktywacja Żory świętowała swoje 10-lecie

Podczas uroczystej gali na scenie "Na Starówce", formacja taneczna Reaktywacja Żory świętowała swoje 10-lecie.

Poniżej możecie przeczytać wiadomość, jaką przesłała nam formacja Reaktywacja Żory. My z tego miejsca chcemy życzyć przynajmniej kolejnych 10 lat i jeszcze większych sukcesów! 

--------------

Serdecznie dziękujemy władzom Miasta Żory, OSP Żory, sponsorom, darczyńcom, pracownikom MOK Żory oraz Kina na Starówce za wsparcie, obecność.

Dziękujemy za piękne występy naszych gości-solistów, przygotowanych perfekcyjnie przez wspaniałą Panią Elę Żydek.

Dziękujemy za obecność naszym starszym kobietkom, które stworzyły Reaktywację.

To był niezwykle trudny, intensywny, a zarazem piękny sezon. Setki godzin spędzone na sali, ciężka praca, poświęcenie, łzy, radość, determinacja, pasja i wielkie serce-to wszystko a może jeszcze więcej stoi za tym co podziwialiśmy na scenie.

Wielkie Dzięki dla naszych kochanych instruktorów : Ewy Rak, Moniki Sabadasz, Patrycji Rak, Marcina Kosta. i choreografów: Katarzyny Nowak, Marty Czyż i Dominiki Cybulskiej-Musz.

Dziękujemy, że mogliśmy razem współpracować i tworzyć piękne rzeczy. Dziękujemy za sukcesy, zaangażowanie i ciepło, które od Was czujemy. To był udany sezon i możecie być z siebie dumne nasze kobietki, bo my jesteśmy z Was bardzo dumne! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, wspólną pracę i zaufanie. Cieszymy się, że mogłyśmy razem spełniać Wasze marzenia. Praca z Wami to ogromna przyjemność i satysfakcja.

Dziękujemy za ten wspaniały sezon naszym tancerkom i sympatykom, za każde dobre i szczere słowo, za wzloty i upadki a przede wszystkim za wytrwałość i pasję.

Przez lata powstaje coś pięknego, mamy nadzieję że każdy z nas będzie dumny i z radością będzie wspominać tą przygodę. Staramy się otaczać ludźmi, którzy ciągną nas w górę, dzięki takim relacją mamy szanse stawać się jeszcze lepsi.

źródło: Reaktywacja Żory
fot. Piotr Szymczewski