Ładowanie...
Autor: A. Ko / mat. prasowe, Ostatnia aktualizacja: 18-08-2022, 14:04:16
Klub Sportowy Kleszczów Żory, MOSiR Żory oraz Szkoła Podstawowa nr 13 w Żorach zapraszają do udziału w XII Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka, który odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia 2020 roku w Żorach.
Rozgrywki planowane są w 7 kategoriach klubowych (U-19, U-17, U-15, U-14, U-13, U-12, U-11) zgodnie z przepisami i unifikacją PZPN oraz amatorskiej: OPEN. W chwili pisania tej wiadomości (21 lipca) zgłosiło się już ponad 45 drużyn. Arenami zmagań piłkarzy podczas zawodów będzie stadion MOSIR oraz boiska SP 13.
Turniej ten jest dofinansowany z budżetu Miasta Żory. Patronat honorowy objęli już Prezydent Miasta, Przewodniczący Rady Miasta Żory oraz Prezes Śl.ZPN Podokręgu Rybnik.
II termin zgłoszeń drużyn do 25 lipca 2022 r. na adres: mietekjakubowski70@gmail.com lub tel. 502 027 169.
Informacje o zgłoszeniach do turnieju, telefony kontaktowe oraz szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdziecie na stronie KS Kleszczów pod adresem http://kleszczow.futbolowo.pl/.../xii-turniej-im-darka-budnioka-17-20-08-2022
17.08.2022 - Stadion MOSiR Żory (ul. Wolności 36a) - rozgrywki grup roczników 2004 i 2006
GRUPA A - r. 2006 1. Górnik Boguszowice 2. Ruch Stanowice 3. Jastrząb Bielszowice | GRUPA B - r. 2006 1. Orzeł Moszczenica 2. MKS Czerwionka 3. Kleszczów Żory | GRUPA C - r. 2004 1. Forteca Świerklany 2. Spójnia Zebrzydowice 3. Przełom Kaniów 4. Concordia Knurów |
Bo - boisko boczne; Gł - boisko główne
10.00 Oficjalne Otwarcie Turnieju
13.00 Zakończenie Turnieju dla r. 2004
14.45 Zakończenie Turnieju dla r. 2006
18.08.2022 - Stadion MOSiR Żory (ul. Wolności 36a) - Rocznik 2008 i mł.
GRUPA r. 2008 1. Kleszczów Żory 2. Górnik Radlin 3. UKS Orzeł Moszczenica 4. Górnik Boguszowice 5. Fortuna Wyry |
19.08.2022 - Stadion MOSiR Żory (ul. Wolności 36a) - Rocznik 2010 i mł.
GRUPA r. 2010 1. Górnik Boguszowice 2. LKS Gardawice 3. Jastrząb Bielszowice 4. Góral Istebna 5. Spójnia Zebrzydowice 6. Czarni Gorzyce |
10.10 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU
19.08.2022 - Boisko SP13 w Żorach (os. Pawlikowskiego 40) - Rocznik 2011 i mł.
GRUPA r. 2011 1. GKS Jastrzębie 2. LKS Gardawice I 3. Tiki Taka Żywiec 4. Góral Istebna 5. LKS Gardawice II 6. UKS Ruptawa |
10.10 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU
14.10 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU dla rocznika 2011 i młodsi
20.08.2022 - Boisko SP13 w Żorach (os. Pawlikowskiego 40) - Rocznik 2012 i mł.
GRUPA A 1. Pniówek Pawłowice 2. Górnik Boguszowice 3. Czarni Gorzyce 4. Gwarek Zabrze 5. Góral Istebna | GRUPA B 1. UKS Ruptawa 2. Naprzód Rydułtowy 3. UKS Warszowice 4. AP Wyzwolenie Chorzów 5. Tiki Taka Żywiec |
I - boisko nr 1; II - boisko nr 2
1. I 8.45 A 1-2 Pniówek Pawłowice – Górnik Boguszowice
2. II 8.45 A 3-4 Czarni Gorzyce – Gwarek Zabrze
3. I 9.05 B 1-2 UKS Ruptawa – Naprzód Rydułtowy
4. II 9.05 B 3-4 UKS Warszowice – Wyzwolenie Chorzów
9.30 Otwarcie Turnieju
5. I 9.40 A 1-5 Pniówek Pawłowice – Góral Istebna
6. II 9.40 A 2-3 Górnik Boguszowice – Czarni Gorzyce
7. I 10.00 B 1-5 UKS Ruptawa – Tiki Taka Żywiec
8. II 10.00 B 2-3 Naprzód Rydułtowy – UKS Warszowice
9. I 10.20 A 4-5 Gwarek Zabrze – Góral Istebna
10. II 10.20 A 1-3 Pniówek Pawłowice – Czarni Gorzyce
11. I 10.40 B 4-5 Wyzwolenie Chorzów – Tiki Taka Żywiec
12. II 10.40 B 1-3 UKS Ruptawa – UKS Warszowice
13. I 11.00 A 2-4 Górnik Boguszowice – Gwarek Zabrze
14. II 11.00 A 3-5 Czarni Gorzyce – Góral Istebna
15. I 11.20 B 2-4 Naprzód Rydułtowy – Wyzwolenie Chorzów
16. II 11.20 B 3-5 UKS Warszowice – Tiki Taka Żywiec
17. I 11.40 A 1-4 Pniówek Pawłowice - Gwarek Zabrze
18. II 11.40 A 2-5 Górnik Boguszowice - Góral Istebna
19. I 12.00 B 1-4 UKS Ruptawa - Wyzwolenie Chorzów
20. II 12.00 B 2-5 Naprzód Rydułtowy - Tiki Taka Żywiec
21. I 12.20 półfinał 1A – 2B
22. II 12.20 półfinał 2A – 1B
23. I 12.40 Mecz o IX miejsce
24. II 12.40 Mecz o VII miejsce
25. I 13.00 Mecz o V miejsce
26. II 13.00 Mecz o III miejsce
27. I 13.20 Mecz o I miejsce
13.45 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU