Ładowanie...

Kiermasz zabawek, ubrań i akcesoriów dziecięcych pod murami obronnymi już w najbliższą sobotę!

Autor: materiały prasowe / UM Żory, Ostatnia aktualizacja: 15-09-2022, 10:13:04

Kiermasz zabawek, ubrań i akcesoriów dziecięcych pod murami obronnymi już w najbliższą sobotę!

Kiermasz odbędzie się w godzinach 9:00-12:00 w sobotę, 17 września na terenie Amfiteatru przy Murach Obronnych, usytuowanych między ul. Ogrodową, a ul. Bramkową w Żorach.

Udział jest dobrowolny i bezpłatny. Na kiermasz można przynosić czyste, sprawne i nieuszkodzone zabawki, ubranka, książeczki, puzzle, gry, wózki i akcesoria niemowlęce. Kiermasz odbywa się przede wszystkim bezgotówkowo, na zasadzie ich wymiany, ale organizator zezwala również na transakcje gotówkowe pomiędzy uczestnikami Kiermaszu, jednak nie pośredniczy w takich transakcjach.

Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stoiska na terenie Amfiteatru. Wystarczy zgłosić swój udział w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu UM Żory pod numerem telefonu 32 43 48 194. Na zgłoszenia czekamy do 16.09.2022 r. do godziny 13:30. Nie jest to jednak obowiązkowe – można po prostu przyjść i wystawić się na dostępnych miejscach.

Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie wizerunku utrwalonego podczas organizowanego Kiermaszu przez Urząd Miasta Żory na stronie internetowej www.zory.pl, profilu Facebookowym, Instagramowym Miasta Żory oraz w magazynach i prasie lokalnej w celu dokonania relacji z wydarzenia, promowania postaw proekologicznych, a także atrakcyjnych miejsc w Żorach.

Organizatorem akcji jest Urząd Miasta Żory. Więcej informacji w Regulaminie. Najmłodsi uczestnicy otrzymają upominek od Miasta Żory.