Ładowanie...

Jordania - orient kardamonem pachnący

Autor: a.ko / informacje prasowe, Ostatnia aktualizacja: 15-01-2024, 14:28:21

Jordania - orient kardamonem pachnący

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza na spotkanie z Moniką i Mariuszem Rozmus pt. "JORDANIA - Orient kardamonem pachnący", które odbędzie się 18 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00.

O spotkaniu

"Porywamy Cię do kraju Bliskiego Wschodu, niezwykle przyjaznego i różnorodnego. Do kraju, który ma do zaoferowania niezwykle wiele - góry, plaże, piękną rafę koralową, zamki, starożytne miasta i ruiny oraz niezwykle bogatą kulturę. Jest przy tym krajem bezpiecznym i otwartym, gdzie mieszkańcy z niezwykłą gościnnością witają przybyszy.

Pokażemy Ci wspaniałe mozaiki Madaby, biblijną górę Nebo, z której Mojżesz dojrzał Ziemię Obiecaną, Morze Martwe i piaski pustyni Wadi Rum, a wizytą w Petrze zostawimy w Tobie niezapomniane wrażenia, co rozbudzi tylko apetyt na podróż do tego pięknego kraju. A jeśli to będzie za mało, to zabierzemy Cię jeszcze w ruiny starożytnego miasta Jerash, jednego z najlepiej na świecie zachowanego zespołu urbanistycznego Imperium Rzymskiego."


Monika i Mariusz Rozmus - kochają nieszablonowe i niskobudżetowe podróżowanie

Monika i Mariusz Rozmus każdą naszą wolną chwilę poświęcają na plany wyjazdowe, by następnie starać się je zrealizować. Uwielbiają podróżować po Polsce, ale również są zakochani w Bałkanach, gdzie głównie koncentrują swoją uwagę planując kolejne podróże.

Preferują podróżowanie niskobudżetowe. W trakcie swoich wyjazdów szukają miejsc nieszablonowych i mało turystycznych, do których mało kto się wybiera.

Relacje z wypraw Moniki i Mariusza znajdziecie w sieci pod adresem rozmusiaki.pl. Rozmusików możecie także usłyszeć w naszym radiu, gdzie prowadzą audycję "Gorączka Podróży".


Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY - zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.