Ładowanie...

Bitwa wodna i konkurs szukania pisanek. OSP Żory-Rój zaprasza do wspólnego świętowania

Autor: A. Ko, Ostatnia aktualizacja: 26-03-2024, 13:26:51

Bitwa wodna i konkurs szukania pisanek. OSP Żory-Rój zaprasza do wspólnego świętowania

Poniedziałek Wielkanocny w Żorach będzie obfitował w wydarzenia! Tego dnia Ochotnicza Straż Pożarna Żory-Rój zaprasza na konkurs szukania pisanek oraz bitwę wodną! 

1 kwietnia Ochotnicza Straż Pożarna Żory-Rój (ul. Wodzisławska 215) o g. 14:00 zaprasza na świąteczne szukanie pisanek. Wygrywa ten, kto odnajdzie ich najwięcej. Pamiętajcie, że wielkość pisanki ma wpływ na punktację. Chodzą też słuchy, że najwięcej punktów można dostać za znalezienie ukrytego zajączka.  Na zwycięzców czekają pamiątkowe trofea i dokładka świątecznych słodyczy!

Odwiedzając Ochotnicza Straż Pożarna Żory-Rój pamiętajcie o zabraniu ze sobą pistoletów na wodę, ponieważ od g. 14:30 planowana jest bitwa wodna. Nie ma żadnych zasad, każdy na każdego, każdy ma być na koniec mokry!

Będzie też malowanie twarzy i baloniki, które zapewni Arkana, pojawi się też Miś Imprezka, a odblaski dla dzieci zapewni Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Żorach. Będzie też słodki poczęstunek, który zapewni Rada Dzielnicy Rój oraz Stowarzyszenie Race For Victory.