Ładowanie...

IX Turniej Piłki Nożnej im. Darka Budnioka - ŻORY 2019

Autor: Radio Żory / Inf. prasowe, Dodano dn.11-07-2019, 15:00:14

IX Turniej Piłki Nożnej im. Darka Budnioka - ŻORY 2019

Już za nieco ponad miesiąc rozpocznie się IX Turniej Piłki Nożnej im. Darka Budnioka w Żorach. Wydarzenie mające na celu uczczenie pamięci żorskiego trenera Dariusza Budnioka odbędzie się w dniach od 14 do 17 sierpnia, a mecze rozgrywane będą na boisku przy Szkole Podstawowej nr. 13 na os. Pawlikowskiego, stadionie MOSiR Żory (ul. Wolności 36a) oraz na boisku klubu Polaris Żory (ul. Okrężna). Rozgrywki zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami i unifikacją PZPN.

Turniej rozgrywany będzie w siedmiu kategoriach wiekowych w formule jedno, dwu lub trzydniowej, w zależności od liczby zgłoszonych drużyn (organizatorzy przewidują udział od 8 do 12 zespołów w każdej kategorii wiekowej):

 1. (U-17) – Junior młodszy – rocznik 2003 i młodsi
 2. (U-15) – Trampkarz – rocznik 2005 i młodsi
 3. (U-13) – Młodzik – rocznik 2007 i młodsi
 4. (U-12)– Młodzik młodszy – rocznik 2008 i młodsi
 5. (U-11) – Orlik – rocznik 2009 i młodsi
 6. OPEN U-30 – rocznik 1990 - 2001
 7. OPEN

Czy można jeszcze zgłosić drużynę do rozgrywek? 

Tak, jest jeszcze kilka wolnych miejsc! a udział w turnieju jest bezpłatny! Zgłoszenia należy przesyłać do 26.07.2019r. na adres e-mail: jaremi@autograf.pl lub telefonicznie na nr. 502 027 169. Więcej informacji udziela koordynator turnieju - Pan Mieczysław Jakubowski pod wyżej wskazanym adresem e-mail oraz nr telefonu. 

Szczegółowe informacje dot. wielkości boisk, liczebności drużyn, terminów, nagród itd. można znaleźć również w pliku, który otrzymaliśmy od organizatorów - POBIERZ PLIK (IX-Turniej-Pilki-Noznej.docx)

Dodatkowo polecamy zaglądanie na stronę mkszory2004.futbolowo.pl, gdzie aktualizowana jest lista zgłoszonych zespołów oraz terminarz spotkań.

NAGRODY

 • Trzy pierwsze zespoły w każdej kategorii wiekowej otrzymają pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. Wszystkie zespoły –  statuetki i dyplomy.
 • Zawodnicy trzech pierwszych zespołów otrzymają medale.
 • Dla najlepszego bramkarza, najskuteczniejszego strzelca oraz najlepszego zawodnika w każdej kategorii wiekowej przewidziane są nagrody indywidualne.

Organizatorami wydarzenia są: 

 • Młodzieżowy Klub Sportowy Żory, 
 • Szkoła Podstawowa nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach,
 • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach,
 • Międzyosiedlowy Klub Sportowy Polaris Żory.

Patronat honorowy

 • Prezydent Miasta Żory - Waldemar Socha
 • Przewodniczący Rady Miasta Żory - Piotr Kosztyła
 • Prezes Śl.ZPN Podokręgu Rybnik - Andrzej Paulus

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków miasta Żory