Ładowanie...

Dzień Wszystkich Świętych 2019 - zmiany w organizacji ruchu

Autor: Radio Żory, Dodano dn.30-10-2019, 11:50:59

Dzień Wszystkich Świętych 2019 - zmiany w organizacji ruchu

Już od czwartku, 31 października g. 8:00 do 2 listopada g. 8:00 nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego w obrębie cmentarzy przy ul. Komunalnej, ul.Smutnej i ul.Prawniczej, ul. Zbożowej i ul. Lazurowej.

Cmentarz Komunalny przy ul. Komunalnej: Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na ul. Komunalnej. Wjazd na parking przy cmentarzu będzie możliwy od strony ul. Rybnickiej, wyjazd natomiast będzie możliwy w stronę al. Armii Krajowej.

Cmentarz Parafialny przy ul. Smutnej i ul. Prawniczej: Dojazd do cmentarza od strony ul. Smutnej będzie możliwy tylko do parkingu. Ul. Smutna będzie zamknięta na odcinku od wjazdu na parking do skrzyżowania z ul. Nową. Na ul. Prawniczej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na odcinku od parkinku przy bloku nr. 6 na os. Korfantego do skrzyżowania z ul. Sądową. Kierujący mają możliwość wjazdu na parking od strony ul. Osińskiej, natomiast wyjazd będzie możliwy ul. Prawniczą w stronę ul. Sądowej.

Cmentarz Parafialny przy ul. Zbożowej: Ruch jednokierunkowy zostanie wprowadzony na całej długości drogi. Wjazd na cmentarz będzie możliwy od ul. Rolniczej, natomiast wyjazd ul. Zbożową do skrzyżowania z ul. Wodzisławską.

Cmentarz Parafialny przy ul. Lazurowej: Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na odcinku ul. Lazurowej od skrzyżowania z ul. Harcerzy Buchalików do skrzyżowania z ul. Pańskie Łąki. Dojazd do cmentarza będzie możliwy od strony ul. Lazurowej lub ul. Pańskie Łąki. Wyjazd z cmentarza zostanie zorganizowany ulicą Pańskie Łąki przez ul. Wiklinową do ul. Harcerzy Buchalików i ul. Lazurowej.

Zmiana organizacji ruchu w Dniu Wszystkich Świętych Zmiana organizacji ruchu w Dniu Wszystkich Świętych

Zmiana organizacji ruchu w Dniu Wszystkich Świętych Zmiana organizacji ruchu w Dniu Wszystkich Świętych

Grafiki oraz źródło informacji : zory.pl - oficjalny serwis UM Żory.