Ładowanie...

Ferie zimowe 2020 - sprawdź, co przygotowano w Żorach!

Autor: Radio Żory, Ostatnia aktualizacja: 09-01-2020, 14:42:19

Ferie zimowe 2020 - sprawdź, co przygotowano w Żorach!

Co prawda śniegu za oknem nie widać, ale wyczekiwane przez uczniów w każdym wieku ferie zimowe rozpoczną się formalnie już w najbliższy poniedziałek, czyli 13 stycznia 2020 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dla dzieci, jaką na ten czas przygotowały miejskie placówki.

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach zaprasza na "Akcję Zima", którą prowadzić będą wszystkie placówki MOK. Szczegóły na plakatach!

Akcja Zima 2020 w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach Akcja Zima 2020 w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach Akcja Zima 2020 w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach

Może ferie na sportowo? Tak się składa, że MOSiR w Żorach przygotował bardzo bogatą ofertę w ramach akcji "Akcja Zima - sportowe ferie z MOSiR Żory". W programie m.in turnieje i zawody, zajęcia sportowe, półkolonie, wyjazdy na narty, zimowy nordic walking, zabawa karnawałowa dla dzieci, disco na lodowisku i wiele wiele więcej!Szczegóły można znaleźć na plakacie lub stronie MOSiR w Żorach (link poniżej)

Akcja Zima 2020 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Żorach

Link: Sportowe ferie z MOSiR Żory


Muzeum Miejskie w Żorach zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 na "Ferie w Muzeum" (wstęp 10zł). Jesteście ciekawi świata? to bardzo dobrze! Podczas spotkań w Muzeum dowiecie się kogo boi się gruboskórny nosorożec? Ile dni wykluwa się strusiątko? Z czego śmieje się hiena? Skąd wzięła się tradycja zimowych zabaw, pochodów i balów? Czy afrykańska maska też służyła jako balowy rekwizyt?  Kto cieszy się z nadejścia zimy? Czy śnieżnobiały zimowy pejzaż może być zagrożony? Na to i wiele innych ciekawych pytań odpowiedzi znajdziecie właśnie w Muzeum podczas ferii zimowych! 

W ramach zajęć przewidziano także zwiedzanie wystawy „Kolekcjoner światów” i część warsztatową.

Więcej informacji: Ferie w Muzeum


Ciekawą ofertę przygotowało także Centrum Edukacji Regionalnej w Żorach

Akcja Zima 2020 w Centrum Edukacji Regionalnej w Żorach