Ładowanie...

W III LO w Żorach trwa nabór do klasy o profilu piłka siatkowa dziewcząt

Autor: Informacja prasowa, Ostatnia aktualizacja: 13-05-2020, 18:01:42

W III LO w Żorach trwa nabór do klasy o profilu piłka siatkowa dziewcząt

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach prowadzi nabór do siatkarskiej klasy mistrzostwa sportowego o profilu piłka siatkowa dziewcząt. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Kończysz podstawówkę? Lubisz sport, a w szczególności siatkówkę? Nie wiesz, jaką szkołę wybrać? To coś dla Ciebie! Już dziś możesz złożyć wstępna deklarację do trenera (tel. na plakacie). 

Siatkówka to nie tylko sport, to przede wszystkim styl życia, a klasa sportowa nauczy Cię konsekwencji, pracowitości i zdrowych nawyków, które będą z Tobą także w dorosłym życiu. Więc jeśli borykasz się z myślami o wyborze nowej szkoły ponadpodstawowej, w której mogłabyś pogodzić naukę ze sportem, to zapraszamy!

Dziewczyny z powstającej klasy będą grały w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w kategorii kadetek przez dwa lata. Jednocześnie zawodniczki, które będą reprezentowały wysoki poziom umiejętności mają możliwość gry w wyższych kategoriach wiekowych to znaczy w juniorkach i seniorkach (drużyna seniorska awansowała w tym sezonie do I Ligi Śląskiej).


Więcej informacji tutaj www.zs3zory.aplus.pl/szkola/454-pilka-siatkowa-informacje